Wolnoobrotowe wyciskarki do soków Kuvings i ich moc

Wolnoobrotowe wyciskarki do soków Kuvings i ich moc

Jeśli chcemy się cieszyć dobrym zdrowiem dobrze będzie zacząć dzień szklanką świeżego soku z owoców i warzyw. Picie takiego soku to najlepsza droga na to, by dostarczyć do organizmu ważne dla nas witaminy, minerały oraz żywe enzymy. Wyciskarka marki Kuvings to w tym względzie doskonały sprzęt, który potrzebuje 15 minut, by przygotować dla nas porcję cennych witamin.

Dzięki temu, że regularnie spożywamy świeży sok dbamy nie tylko o nasz wygląd, ale również pracujemy nad odpowiednio silnym układem immunologicznym i tworzymy takie warunki, w których dobrze regenerują się komórki a to idealna profilaktyka, jak chodzi o choroby cywilizacyjne czy nowotwory. Pojawia się także coraz więcej specjalnych programów dietetycznych, które doceniają wartość świeżych owoców i warzyw oraz soków z nich przygotowywanych.

Dlaczego wyciskarki, a nie sokowirówki?

Dzięki temu, że zastosowana będzie wolnoobrotowa forma wyciskania warzyw czy owoców nie będzie dochodziło do sytuacji, w której ten sok będzie nagrzany czy też napowietrzony i dlatego nie będzie utraconych składników odżywczych, na których zależy nam oczywiście najbardziej. To również sprawia, że taki sok będzie można również przechowywać mniej więcej przez trzy kolejne doby.

Świeże soki

Bez większego uszczerbku na cennych składnikach w nich zawartych. Inaczej niż w przypadku tradycyjnej wirówki taki sok, który przygotowuje się z wyciskarką nie będzie się rozwarstwiał i nie zmieni dzięki temu swojego koloru. Wolniej będzie się w tym przypadku realizował proces utleniania takiego właśnie soku.

Kuvings B6000

Z urządzenia Kuvings B6000 przy pomocy dodatkowo mincera oraz sitka będzie można również przygotowywać nie tylko smaczne soki, ale oprócz tego również sorbety, koktajle, przeciery czy dobre i zdrowe musy. Urządzenie, które jest nam oferowane będzie oferowane w trzech perłowych kolorach między innymi białym, srebrnym oraz bordowym, dlatego będzie można je odpowiednio dopasować do wnętrza swojej kuchni i dzięki temu zawsze będzie okazja do przygotowywania smacznych soków z pięknym kuchennym wyposażeniem.