Lawendowa herbata na sen Przepis

Lawendowa herbata na sen Przepis

Nie wiem, czy jest tam ktoś, kto kocha sen tak bardzo jak ja. Dlatego właśnie stworzyłam ten przepis na herbatę na sen, bo chcę, żebyś zakochał się w śnie tak jak ja. Czy jesteś gotowy, aby mieć najlepszą noc snu?

Korzyści zdrowotne płynące ze snu

Uzyskanie wystarczającej ilości zzzz's w nocy jest niezbędne dla Twojego ciała, aby leczyć, odnawiać i ładować się na następny dzień. Sen to sposób, w jaki Twoje ciało się leczy i rośnie w siłę. Jeśli nie dostajesz wystarczająco dużo, w końcu twój własny rozwój osobisty będzie cierpieć! Jeżeli ty zmagasz się zasypiać przy nocą, co zdarza się ja zbyt, pij ten kojący rumianek herbata przepis.

Jeżeli ja spadam w wzór no dostawać dosyć sen, ja pokazuje w wszystkie aspektach mój życie. Jestem roztrzęsiona, ospała, irracjonalna i jem wszystkie potrawy, o których wiem, że nie powinnam. Dobry sen stał się OGROMNĄ częścią mojej podróży do wellness. Stworzyłam nawet całą rutynę na dobranoc (w komplecie z NAJLEPSZĄ poduszką), aby upewnić się, że dostaję mój piękny sen.

Istnieje mnóstwo przepisów na herbatę na sen, które twierdzą, że pomagają zasnąć. Jednak nie wszystkie są tak skuteczne, jak byś chciał (lub tak naturalne albo!). Oto, co polecam szukać w herbacie, która pomaga zasnąć...

Jaka jest najlepsza herbata na sen?

Istnieje tak wiele wyborów tam i wiele z nich ma dodatki, które robią więcej szkody niż pożytku. Proponuję trzymać się prostych, ziołowych herbat, które wykorzystują składniki takie jak te:

 1. Valerian Root: Pomocne, gdy masz trudny czas snu z powodu niepokoju lub stresu.
 2. Roślina makowa: Zawiera mak działa jako łagodny środek uspokajający, aby pomóc zachęcić do głębokiego snu, gdy czujesz się niespokojny i obolały.
 3. Rumianek: Zawiera apigeninę, występujący przeciwutleniacz, który może promować senność i zmniejszyć bezsenność.
 4. Pączki lawendy: Herbata, która zawiera lawendę, może poprawić jakość snu i zrelaksować Cię również

Najlepszy czas na picie herbaty na sen

Picie herbaty przed snem może stworzyć wspaniałą rutynę na dobranoc, która poprawi jakość snu. Jednak może to również spowodować, że będziesz musiał obudzić się i skorzystać z łazienki, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Polecam picie herbaty na sen około 30 minut przed snem, aby dać Ci szansę na odetchnięcie z ulgą zanim się rozbijesz.

Polecam użyć mojego przepisu poniżej, aby uzyskać wspaniały sen noc po nocy. Posiadanie odrobiny białka i zdrowych tłuszczów z mleka migdałowego pomoże Twojemu mózgowi i ciału naładować się na nowo, jak również.

Jest to najlepsza herbata na sen i tak się składa, że jest częścią naszego 7-dniowego Resetu opartego na roślinach. Jeśli chcesz nie tylko lepiej spać, ale czuć się lepiej przez cały czas - sprawdź mój najlepiej sprzedający się program. Ponad 25,000 kobiet przeszło przez niego i odkryło transformacyjną moc diety opartej na roślinach. Schudniesz, nabierzesz energii i będziesz spać lepiej niż od lat.

SKŁADNIKI

 • 8 uncji mleka migdałowego, niesłodzonego
 • 1 torebka herbaty ziołowej rumiankowej
 • 1 łyżeczka miodu, do smaku
 • 1/2 łyżeczki ekstraktu z wanilii
 • 1/2 łyżeczki kulinarnych pączków lawendy lub użyć rumiankowej herbaty lawendowej, opcjonalnie

INSTRUKCJA:

 1. Umieść mleko migdałowe w małym rondelku.
 2. Podgrzewaj mleko mig dałowe do momentu, aż będzie bardzo gorące, ale nie wrzące.
 3. Dodaj herbatę rumiankową i pączki lawendy, jeśli używasz.
 4. Odstawić na 5-6 minut.
 5. Wyjąć torebkę z herbatą i ewentualnie odcedzić pąki lawendy.
 6. Wlać do filiżanki lub kubka.
 7. Posłodzić miodem lub syropem klonowym.
 8. Wymieszać z ekstraktem z wanilii.
 9. Pić natychmiast.